HİZMETLERİMİZ

  • Teknik Destek Hizmeti

Müşterilerimizle ilişkimizi ürün satımıyla sınırlamayıp sonrasında teknik destek hizmeti de verilmektedir.

  • Kimyasal İthalat ve İhracatı

Taleplerinizi kaliteli, uygun fiyata ve kısa sürede çözüme ulaştırmak önceliğimizdir. Yerli piyasada üretilemeyen ya da tedariki sağlanamayan taleplerinizi geniş yurtdışı tedarik ağımızla hızlı bir şekilde sonuca ulaştırmaktayız.

  • Özel Kimyasal Formülasyonlarınızın Fason Üretimi

Hali hazırda kullanımınızda ya da satışınızda olan yurtdışından ithalatla getirdiğiniz solüsyonlarınızı sipariş hacminize göre kendi ticari markanızla üretebilmekteyiz.

  • Kozmetik Ürünlerinin Fason Üretimi

İthalatla satışını yaptığınız ya da ürün gamınızı geliştirmek istediğiniz tüm kozmetik ürünlerde fason üretim çalışmaları yapabilmekteyiz.

  • İş Güvenliği Risk Analizi ve Belgelendirmeleri

6331 sayılı iş kanununa göre tüm işletmeler risk analizi yapmak ya da yaptırmak zorunluluğuna sahiptir. Risk analizi yapmakla kalmayıp gerekli güvenlik ekipmanlarının sağlanması ve kullanımının takibinden de mesuldür. Risk analizlerimiz uzmanlarımız tarafından işyerinizin ziyaret edilmesi sonrasında yapılmaktadır, eğitimler verilmektedir ve eğitim sonunda katılım sertifikaları düzenlenmektedir. Gerekli görülen güvenlik ekipmanları tarafınıza tedarik edilebilmektedir.

  • Kimya Laboratuvarı Kurulumu

Sanayi, Araştırma Geliştirme Merkezleri ve okullarda kimya laboratuvarlarınızı anahtar teslim olarak kurmaktayız. Kurulum öncesi tüm maliyetler tarafınıza bildirilmekte onayınız sonrasında çalışmalara başlamaktayız.